Magnussen moet onder het mes en mist waarschijnlijk Daytona
Kevin Magnussen was van plan om in het weekend van 28 januari deel te nemen aan de 24 uur van Daytona. De Deense Haas-coureur lijkt dit avontuur te moeten laten schieten. Magnussen deelde gisteren namelijk dat hij onder het mes moet vanwege een pijnlijke blessure aan zijn pols.
Via F1Head blijf je altijd op de hoogte van de 🏆 F1 stand in het coureurs en constructeurs kampioenschap. Ook mis je met onze 📅 F1 kalender geen enkele Formule 1 sessie. Toch gemist? Bekijk dan onze 🎥 F1 samenvattingen!
Volg je F1Head al op Twitter?
Download nu de F1Head Android App! Met deze app heb je het laatste nieuws, WK standen en statistieken altijd binnen handbereik! Download de App via Google Play zodat je niets hoeft te missen van het allerlaatste Formule 1 nieuws.