Nico Hülkenberg en zijn team Audi Revolut F1 liggen onder de loep van de FIA-stewards. De teammanager moest om 18:40 verschijnen in verband met een mogelijke overtreding bij een pitstop van de nummer 27 auto.
De stewards verdenken het team van een onveilige release tijdens de pitstop om 17:35. Het gaat om een vermeende overtreding van artikel B1.6.2a van het FIA F1-reglement, dat regels stelt aan het veilig vrijgeven van auto’s vanuit de pitbox.
Het document is opgesteld om 18:04 op 4 oktober, de dag van de race in Bahrein. De stewards voor dit weekend zijn Gerd Ennser, Mathieu Remmerie, Pedro Lamy en Mazen Al Hilli.
Een uitspraak over mogelijke sancties was op het moment van publicatie van dit document nog niet bekend.
