De stewards hebben Alpine opgeroepen om te verschijnen op vrijdag 21 november 2025 om 21:15 uur. Het gaat om coureur Franco Colapinto, die rijdt in auto 43.

Alpine moet Franco Colapinto voor stewards brengen na bandenkwestie Las Vegas
Alpine heeft mogelijk de regels overtreden. Het team zou banden hebben gebruikt die elektronisch waren teruggestuurd na de derde vrije training. Dit staat in het rapport van de technisch delegatie, document 23.
De stewards verwijzen naar twee artikelen uit het reglement. Artikel 30.5 g) en artikel 30.4 a) van de FIA Formule 1 Sporting Regulations gaan over het gebruik van banden. Het team mag geen banden gebruiken die al elektronisch zijn teruggestuurd.
De oproep kwam om 20:55 uur. De stewards stuurden het document naar de teammanager van BWT Alpine Formula 1 Team. De stewards die de zaak behandelen zijn Garry Connelly, Loïc Bacquelaine, Vitantonio Liuzzi en Steve Pence.
Het document beschrijft dit als een “alleged breach”, wat betekent dat het om een vermeende overtreding gaat. De teamvertegenwoordiger moet verschijnen om uitleg te geven over het incident.
Het officiële FIA-document is hier te lezen.