Antonelli moet zich melden bij stewards om te langzaam rijden in Spanje

1 min ·

Kimi Antonelli moet zich om 18:15 melden bij de stewards in Barcelona. De Mercedes-coureur zou zich rond 17:01 schuldig hebben gemaakt aan het onnodig langzaam rijden, een mogelijke overtreding van artikel B1.8.5 van het FIA F1-reglement.

Gratis Al het F1-nieuws, ook onderweg Push bij breaking news · kalender · standen · uitslagen Download voor Android Wachten op lights out… F1Head kan gratis blijven dankzij advertenties. Wil je ons steunen? Schakel je adblocker uit voor f1head.nl. Download voor Android

Naast Antonelli moet ook een teamvertegenwoordiger van Mercedes-AMG PETRONAS zich melden. De oproep is gericht aan de team manager van de renstal.

De zaak wordt behandeld door stewards Felix Holter, Natalie Corsmit, Mathieu Remmerie, Derek Warwick en David Domingo.

Meer details over de uitkomst van deze zitting volgen zodra de stewards hun beslissing hebben gepubliceerd. Het volledige document is hier te vinden.