Carlos Sainz moet zich melden bij stewards na vermeend negeren van gele vlag in Bakoe

1 min ·

Carlos Sainz en een vertegenwoordiger van Atlassian Williams F1 Team moeten om 18:10 uur verschijnen voor de stewards in Bakoe. Aanleiding is een vermeende overtreding van artikel 2.5.5.b van Appendix H van de FIA Sporting Code, het niet afremmen voor gele vlaggen.

Gratis Al het F1-nieuws, ook onderweg Push bij breaking news · kalender · standen · uitslagen Download voor Android Wachten op lights out… F1Head kan gratis blijven dankzij advertenties. Wil je ons steunen? Schakel je adblocker uit voor f1head.nl. Download voor Android

De oproep, gedateerd op 25 september om 17:33 uur, is gericht aan de teammanager van Williams. Het gaat om de wagen met startnummer 55, bestuurd door Sainz.

De zaak wordt behandeld door de stewards Gerd Ennser, Loïc Bacquelaine, Khatuna Julakidze, Derek Warwick en Danil Solomin. Zij zullen na het gesprek met Sainz en de teamvertegenwoordiger beoordelen of er daadwerkelijk sprake is van een overtreding en of dit gevolgen heeft.

Het volledige document is hier te raadplegen.