F1Head

Richard Verschoor rijdt in 2023 voor Van Amersfoort Racing in Formule 2

📱 Download de F1Head app voor sneller F1 nieuws!

Gepubliceerd opBijgewerkt op

De Nederlandse coureur Richard Verschoor zal in 2023 zijn derde seizoen rijden in de Formule 2, dit keer voor het Nederlandse team Van Amersfoort Racing. Dit nieuws werd bekendgemaakt op de verjaardag van de 22-jarige coureur, die vorig jaar nog reed voor het Italiaanse Trident team. Met die ploeg eindigde Verschoor op de twaalfde plaats in het kampioenschap.

Van Amersfoort Racing debuteerde afgelopen jaar in de Formule 2 en heeft daarom besloten om een Nederlandse coureur aan te trekken. Verschoor werd eind vorig jaar al getest door het team op het Yas Marina Circuit en was enthousiast over de sfeer binnen het team. “Ik ben klaar voor nog een jaar F2-spanning”, zei Verschoor. “Ik kijk vooral uit naar het racen in Melbourne en Zandvoort.”

Prestaties in de F2

In het afgelopen seizoen stond Verschoor vier keer op het podium, waarvan één keer op de hoogste trede. Dit was een opsteker voor de jonge coureur, die in zijn eerste jaar in de F2 op de elfde plaats eindigde en dit jaar op de twaalfde plaats. Het zal interessant zijn om te zien of Verschoor in staat is om zijn prestaties te verbeteren in het komende seizoen en zich te ontwikkelen als coureur.

Weg naar de F1?

De overstap naar Van Amersfoort Racing betekent dat Verschoor in de voetsporen treedt van Felipe Drugovich, die afgelopen jaar de F2-titel won en nu als reservecoureur rijdt voor Aston Martin in de Formule 1. Het is de droom van veel coureurs om uiteindelijk in de F1 te rijden en Verschoor zal zich zeker willen bewijzen in zijn derde seizoen in de F2. Het zal spannend zijn om te zien of hij in staat is om zijn weg naar de top van de autosport te vervolgen.

📱 Lees dit soort nieuws ook onderweg in de F1Head app

Gratis beschikbaar voor Android — push-notificaties bij breaking news, WK-standen, kalender en meer.

Download app