Pussy Pads
De belasting op de nek van coureurs tijdens races kan soms enorm zijn, dus hebben sommigen behoefte aan extra ondersteuning in de vorm van deze head padding. Max heeft echter besloten om dit hulpmiddel aan de kant te laten. Hij vertelde dat hij een test had gedaan met een Formule Renault 2.0 en dat hij na een paar rondes zijn hoofd niet meer omhoog kon houden. Zijn vader noemde de padding vervolgens “pussy pads” en Max besloot om hier nooit meer gebruik van te maken.
Mugello 2020
In 2020 ging het team van Max naar Mugello voor een race en werd hij gevraagd om toch de padding te gebruiken, aangezien sommige coureurs dit al hadden gedaan en het onzeker was hoe zwaar de race zou zijn. Max weigerde echter, en zei: “Al valt mijn hoofd eraf, ik ga het echt nooit meer gebruiken!”
Jos Verstappen heeft zijn zoon Max op weg naar de Formule 1 veel geleerd. Hulpmiddeltjes tijdens het rijden zijn echter geen onderdeel meer van Max’ ritueel. De Nederlander heeft ondertussen al 35 Grand Prix-zeges op zijn naam staan en is tweevoudig wereldkampioen. Hoewel hij het liefst altijd eerste wil eindigen, weet hij ook dat tweede soms net zo goed kan zijn. Het belangrijkste voor Max is echter om zichzelf te blijven verbeteren en zijn best te doen tijdens elke race.