Na een rampzalig begin van het seizoen voor McLaren, met zowel Lando Norris als Oscar Piastri die worstelden tijdens de GP van Bahrein, kijkt het team vol vertrouwen uit naar de GP van Saoedi-Arabië. Ondanks de problemen die in Bahrein optraden, gelooft McLaren dat punten binnen bereik liggen voor het aankomende raceweekend.
Moeilijke start in Bahrein
De seizoensopener in Bahrein verliep verre van ideaal voor het team. Oscar Piastri viel uit met technische problemen, en Lando Norris kampte eveneens met betrouwbaarheidskwesties, waardoor hij de race als laatste eindigde. Toch is het team ervan overtuigd dat, zonder deze problemen, punten behalen zeker mogelijk was geweest.
Focus op betrouwbaarheid
McLaren-teambaas Andrea Stella benadrukt dat het team vastberaden is om zich terug te vechten in de punten tijdens de GP van Saoedi-Arabië. “We hebben de afgelopen week veel analyses uitgevoerd om alle problemen op te lossen. Ons team in Woking en op het circuit is volledig gericht op ontwikkeling en klaar om weer de baan op te gaan in Saoedi-Arabië!”, aldus Stella.
Norris vertrouwt op het team
Lando Norris deelt het optimisme van zijn team en kijkt uit naar de uitdaging van het stratencircuit in Djedda. “Ik houd van stratencircuits, en vorig jaar hadden we hier een goede racepace. Punten liggen zeker in het verschiet!”, zegt de Britse coureur. Hij benadrukt echter ook dat het team hard moet werken om het maximale uit de auto te halen na de teleurstellende start in Bahrein.
Piastri’s blik op de toekomst
Oscar Piastri, die zijn debuut in de Formule 1 maakte tijdens de GP van Bahrein, kijkt eveneens uit naar het raceweekend in Saoedi-Arabië. “Ik heb hier al in de F2 geracet, dus ik heb wat ervaring met dit snelle circuit. Ik kan niet wachten om het in F1-materiaal te proberen”, zegt de jonge coureur. Ondanks zijn teleurstellende resultaat in zijn eerste F1-race, blijft Piastri positief: “We blijven als team pushen, en ik heb er het volste vertrouwen in dat het ons gaat lukken.”
Het is duidelijk dat McLaren, ondanks de problemen tijdens de seizoensopener, vastberaden is om zich te herstellen en punten te scoren tijdens de GP van Saoedi-Arabië. Met een team dat zich richt op het verbeteren van de betrouwbaarheid en coureurs die optimistisch zijn over de toekomst, ziet het ernaar uit dat McLaren weer op de goede weg is.